search

Morze czarne Borys Fiodorowicz - plakat

150,00 zł
Brutto

Techniczne dane:
Plakat: 70x100cm
Wydruk w pełnym kolorze wraz z uszlachetnieniem w złotym kolorze (Pantone 877) na papierze 170g błysk. 
Nakład: 100 sztuk
Praca: "Morze czarne" Borys Fiodorowicz

Ilość
Obecnie brak na stanie

  BEZPIECZEŃSTWO

Jesteście bezpieczni - połączenie jest szyfrowane

  DOSTAWA

Odbiór we Wrzeniu Świata (Gałczyńskiego 7), wysyłka InPost lub wymyślamy indywidualny sposób.

  ZWROTY

Można zwrócić nieuszkodzony produkt *Warsztaty Miedzianka - szczegóły w regulaminieW wyniku rosyjskiej agresji giną tysiące cywili - obywateli Ukrainy, a miliony opuściło swoje domy. Nie znam osoby która pozostała by obojętna na bestialstwo, jakie Rosja zgotowała Ukrainie. 

We współpracy z @fineartprints przygotowaliśmy 100 charytatywnych plakatów w formacie 70x100cm z pracą „Morze Czarne”, a od dziś dzięki uprzejmości @mariusz.szczygieł dostępne są one w księgarnio-kawiarni @wrzenie.swiata. Cały dochód ze sprzedaży będzie przekazany  Stowarzyszeniu Przyjaciół Nowicy aby wesprzeć zaprzyjaźnionych artystów z Ukrainy, którzy zdecydowali się zostać w kraju i walczyć ze zbrodniczym najeźdźcą. 

Z uwagi na limitową ilość plakatów jeśli chcą Państwo pomóc można też dokonać niezależnej wpłaty na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Nowicy: 10 1240 1112 1111 0011 0449 2755, Bank Pekao S.A., VIII O. w Warszawie - z dopiskiem: dla ukraińskich artystów. Gwarantujemy, że wszystkie środki przeznaczymy na pomoc oraz na zakup sprzętu wskazanego nam przez Przyjaciół, którzy walczą, także za naszą wolność.  

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowicy od roku 2009 współpracuje z ukraińskimi artystami oraz organizacjami zrzeszającymi twórców, uczelniami i instytucjami kultury w Ukrainie i jest organizatorem Międzynarodowych Warsztatach Ikonopisów. Aktualnie od 4 kwietnia wystawa nowickich ikon prezentowana jest w Erewaniu, natomiast w najbliższym czasie planowane są też wystawy na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (od 12 kwietnia) i Muzeum Ikon w Supraślu.

Opis

AUTOR
Borys Fiodorowicz