search

LUNA Caught in the night CD

35,00 zł
Brutto
Limitowana - kolekcjonerska - edycja anglojęzycznego mini-albumu LUNY. Wersja fizyczna płyty jest dostępna tylko we Wrzeniu Świata i na wrzenie.pl

Ilość

  BEZPIECZEŃSTWO

Jesteście bezpieczni - połączenie jest szyfrowane

  DOSTAWA

Odbiór we Wrzeniu Świata (Gałczyńskiego 7), wysyłka InPost lub wymyślamy indywidualny sposób.

  ZWROTY

Można zwrócić nieuszkodzony produkt *Warsztaty Miedzianka - szczegóły w regulaminie

Limitowana - kolekcjonerska - edycja anglojęzycznego mini-albumu LUNY. Wersja fizyczna płyty jest dostępna tylko we Wrzeniu Świata i na wrzenie.pl
Set lista: 
1. Blind
2. Virtual Rivers
3. Melt Away
4. Fade
6. Palm Of Your Hand
LUNA - artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square. 
Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol’n’Rock czy Naturalnie Mazury, jak i tych kameralnych jak występ w pracowni Jagi Hupało podczas Nocy Muzeów w Warszawie (2019). Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach „Zgaś", „Mniej", „Wirtualne Przedmieście” czy „Zabierz mnie”. Jej najnowszy utwór „Melt away” zapowiada anglojęzyczny minialbum „Caught in the night”.
Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Opis

AUTOR
LUNA