search

Sztokholm Miasto, które tętni ciszą

39,90 zł
Brutto

Jest to miasto, które nie sposób poznać podczas kilkudniowego wyjazdu, dlatego też warto zapoznać się z tym krótkim, ale przygotowanym w sposób bardzo kompleksowy, przewodnikiem. Odsłania on tajemnice i miłostki tego popularnego miasta. Przewodnik idealny zarówno dla tych, którzy mieli już okazję odwiedzić to miasto, jak również dla tych, którzy dopiero planują podróż w te rejony.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  BEZPIECZEŃSTWO

Jesteście bezpieczni - połączenie jest szyfrowane

  DOSTAWA

Odbiór we Wrzeniu Świata (Gałczyńskiego 7), wysyłka InPost lub wymyślamy indywidualny sposób.

  ZWROTY

Można zwrócić nieuszkodzony produkt *Warsztaty Miedzianka - szczegóły w regulaminie

Wszyscy czytelnicy, którzy przepadają za poznawaniem kultury innych krajów oraz są zafascynowani (lub chcą dopiero zapoznać się) z krajem, jakim jest Szwecja, poleca się lektura książki "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą".

Pozycja ta pozwala poznać Sztokholm, jakiego nie zna nikt - oprócz lokalnych mieszkańców. Jest to miasto, które nie sposób poznać podczas kilkudniowego wyjazdu, dlatego też warto zapoznać się z tym krótkim, ale przygotowanym w sposób bardzo kompleksowy, przewodnikiem. Odsłania on tajemnice i miłostki tego popularnego miasta. Przewodnik idealny zarówno dla tych, którzy mieli już okazję odwiedzić to miasto, jak również dla tych, którzy dopiero planują podróż w te rejony.

"Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą" to książka wciągająca oraz zadziwiająca. Autorka przedstawia nie tylko czysto turystyczne atrakcje, ale przede wszystkim zagłębia się w sam środek miejskiego zgiełku, skrywający wiele tajemnic. To opowieść o sztokholmskich snobizmach, perypetiach i problemach mieszkańców, a także wpływie polityki oraz różnorodnych ideologii na rozwój miasta. Z jednej strony z książki można się dowiedzieć, w jaki sposób spędzić urocze chwile w Sztokholmie, z drugiej - poznać ciemne karty jego historii oraz przemian (w tym między innymi o szokującej rozbiórce zabytkowej dzielnicy Klara). "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą" to także opowieść o tym, jak miasto zmieniło się przez uchodźców oraz turystów z innych krajów. To przewodnik z pewnością niezwykły oraz niepowtarzalny.

Autorką książki "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą" jest Katarzyna Tubylewicz, która doskonale zna specyfikę Szwecji oraz panujące w niej obyczaje, co doskonale przekazuje w swoich książkach. Wśród innych publikacji autorki, godnych polecenia, znajdują się takie pozycje jak "Moraliści. Jak Szwedzi uczą się na błędach i inne historie" oraz "Szwecja czyta. Polska czyta". Z pewnością przypadną one do gustu wszystkim wielbicielom szwedzkiej kultury oraz klimatu.

Opis

AUTOR
Katarzyna Tubylewicz
WYDAWNICTWO
WIELKA LITERA

Zobacz także