365 dni bez zapałek Zobacz większe

365 dni bez zapałek

Nowy

Jak rok w australijskim buszu odmienił moje życie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

39,90 zł

Add to wishlist

Opis

Autor Claire Dunn
Przekład Agnieszka Falkowska
Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 9788364645389
Okładka miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 354
Rok wydania 2015

Więcej informacji

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, aby uciec od cywilizacji i spędzić 365 dni w całkowitej dziczy? Wydaje się niewiarygodne? Jeśli tak, poznaj historię kobiety, która zdecydowała się na roczny pobyt w australijskim buszu, by zmierzyć się  nie tylko z naturą i jej żywiołami, ale także z własnymi słabościami...

Wypalona zawodowo Claire Dunn podejmuje decyzję o rzuceniu pracy, lukratywnej posady i wygodnego życia i spędzeniu całego roku w zupełnej dziczy, w ramach programu surwiwalowego.Nie spodziewa się jednak tego, co przeżyje, kiedy znajdzie się w swoim nowym domu - w buszu, w  którym zagrożenie czyha na każdym kroku, a dzień w dzień trzeba walczyć o schronienie, wodę, ogień i jedzenie.

Opowieść Claire odsłania się przed czytelnikiem na tle zmieniających się pór roku. Bohaterka przybywa do buszu latem - jest jeszcze wtedy pełna optymizmu i ideałów, ale wkrótce staje przed ogromnymi wyzwaniami natury fizycznej: sama musi sobie zbudować schronienie, uchronić się przed okropnymi insektami i rozpalić ogień, nie mając przy sobie nawet jednej zapałki. Kiedy jednak lato się kończy, Claire doświadcza załamania nerwowego. Czy uda się jej wytrwać? Czy uda jej się nawiązać więź z własnym wnętrzem, by odnaleźć sens życia?

365 dni bez zapałek tchnie specyficznym urokiem i głęboką mądrością. To opowieść kobiety, która wyrusza na poszukiwanie własnego "ja", by całkowicie odmienić swoje życie.

Książka zawiera wkładkę z kolorowymi zdjęciami dokumentującymi walkę autorki ze wszystkimi żywiołami!

365 dni bez kontaktu z cywilizacją... Sprawdź, jak to jest...

"Odważna, trzymająca w napięciu książka... Opowieść Claire wciąga od pierwszej strony... Niesamowita lektura!"

Anne Deveson

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

365 dni bez zapałek

365 dni bez zapałek

Jak rok w australijskim buszu odmienił moje życie.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: